Skip to content

iPhone nie działa? Co można zrobić we własnym zakresie, 2 sposoby aby uniknąć wizyty w serwisie

Jeśli Twój iPhone nie chce się włączyć, w pierwszej kolejności możesz spróbować go zresetować. Jak to zrobić? Oto szybki instruktaż. W zależności od Twojego modelu jabłka kieruj się wskazówkami. Przeczytaj uważnie treść a następnie działaj.

Apple serwis Chorzów - CMDR.PL
 • Modele od  iPhone 8 do nowszych- naciśnij szybko przycisk „zwiększania” głośności, następnie „zmniejszania” głośności po czym przytrzymaj, aż do pojawienia się logo Apple – przycisk boczny (blokady/włączania telefonu).
 • Model iPhone 7 oraz iPhone 7 plus – przytrzymaj jednocześnie przycisk „zmniejszania” głośności oraz przycisk boczny. Trzymaj tak długo aż pojawi się logo Apple.
 • Modele iPhone 6s i starsze- przytrzymaj jednocześnie, aż pojawi się logo Apple przycisk „ home” oraz w zależności od modelu boczny lub górny przycisk włączania/ blokowania iPhone.

Jeśli iPhone włączy się, lecz zawiesi się na logo Apple.

 1. Podłącz telefon do komputera i w zależności od systemu jaki masz otwórz Finder lub iTunes
 2. Wybierz swój iPhone na komputerze
 3. Gdy telefon jest podłączony wykonaj kolejno:
  • Dla modelu iPhone 8 i nowszych- naciśnij szybko przycisk „zwiększania” głośności, następnie „zmniejszania” głośności po czym przytrzymaj przycisk boczny (blokady/ włączania telefonu)
  • Model iPhone 7 oraz iPhone 7 plus– przytrzymaj jednocześnie przycisk „zmniejszania” głośności oraz przycisk boczny
  • Modele iPhone 6s i starsze- przytrzymaj jednocześnie, przycisk „home” oraz w zależności od modelu boczny lub górny przycisk włączania/ blokowania iPhone.
 4. Przyciski trzymaj tak długo, aż na ekranie pojawi się tryb awaryjny.
 5. Na komputerze pojawi się informacja o problemie Twojego iPhone oraz o konieczności jego odtworzenia lub uaktualnienia. Wybierz opcje „Uaktualnij”. Jeśli aktualizacja potrwa zbyt długo i urządzenia wyłączy tryb awaryjny. Cały proces należy zacząć od nowa.

Jeżeli metoda nie przyniosła oczekiwanych skutków, konieczna może być naprawa iPhone.

Jeśli mimo wszystko zastosowałeś się do poleceń z instrukcji, lub nie czujesz się na siłach aby samodzielnie przeprowadzić  resetowania iPhone do ustawień fabrycznych skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Nasz serwis Apple sprawnie i drobiazgowo zrobi to za Ciebie.