Skip to content

Serwis iPhone X

iPhone X – to nowy rozdział w historii firmy Apple

2017 rok był rokiem przełomowym dla firmy z Cupertino. To właśnie na ten rok przypadało 10-lecie marki iPhone. W związku z tym firma przygotowała z tej okazji coś specjalnego. Jesienią premierę miał model X, który zmienił oblicze marki ale również wprowadził zamieszanie. Po raz pierwszy urządzenia oznaczono rzymską cyfrą X co wprowadziło zamieszanie związane z wymową. 

Najważniejszym elementem było porzucenie starej stylistyki i pokrycie tylnej obudowy szkłem, a wyświetlacz zajął cały przedni panel z wyjątkiem charakterystycznego wcięcia gdzie umieszczono sensory, przednią kamerę oraz głośnik.  Nowa stylistyka zmusiła do porzucenia znanej z wcześniejszych serii technologii Touch ID oraz przycisku HOME. Po raz pierwszy wprowadzono technologię Face ID, pozwalającą na odblokowanie telefonu za pomocą zeskanowanej twarzy. iPhone X  to pierwszy model wyposażony w dwa obiektywy wcześniej taka sytuacja występowała tylko w modelach oznaczonych jako iPhone PLUS.

Dzięki swoim rozmiarom budzi zachwyt nie jednej osoby. Jako niezależny serwis Apple Chorzów znamy też drugą stronę medalu, najczęstszymi usterkami modelu iPhone X jest oczywiście stłuczone szkło wyświetlacza, strzaskane tylne szkło obudowy, często dochodzi do tego uszkodzenie Face ID czy kamery głównej a także zalanie płyty głównej.

Naprawa iPhone X Chorzów - CMDR.PL

Naprawa iPhone X – Cennik

Wymiana baterii Chorzów - CMDR.PL

WYMIANA BATERII

CENA: 190 zł

Wymiana szybki Chorzów - CMDR.PL

WYMIANA TYLNEJ SZYBKI

CENA: 400 zł

Wymiana podzespołów iPhone Chorzów - CMDR.PL

WYMIANA WYŚWIETLACZA

CENA: 1000 zł
ZAMIENNIK: 800 zł

Nasze usługi serwisowe dla iPhone X

Naprawa iPhone X Cena
Wymiana złącza ładowania 250 zł
Regeneracja wyświetlacza LCD 500 zł
Naprawa Face ID 500 zł
Wymiana kamery przedniej 450 zł
Wymiana kamery głównej 550 zł
Wymiana szkła tylnego aparatu 170 zł
Wymiana czujnika zbliżeniowego 450 zł
Wymiana mikrofonu 290 zł
Wymiana głośnika audio 280 zł
Wymiana przycisków 350 zł
Wymiana obudowy 700 zł
Wymiana silnika wibracyjnego 210 zł
Czyszczenie, konserwacja, wymiana filtrów głośnika 120 zł
Szkło hartowane H9/H5 50 zł
80 zł

Naprawy wykonywane są głównie na oryginalnych podzespołach.  Oczywiście pojawiają się wyjątki kiedy dana część nie jest dostępna to proponowana jest usługa z podzespołami zamiennymi.  Taką informację można uzyskać po kontakcie z serwisem drogą mailową, poprzez czat, drogą telefoniczną lub osobiście w siedzibie serwisu

Usługi mechaniczne są wykonywane bez przywracania ustawień fabrycznych urządzenia. Zaleca się jednak wykonanie backupu danych, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych.

Urządzenia przyjmujemy w naszym punkcie stacjonarnym Sprawdź adres serwisu

Drobne uszkodzenia wykonujemy w przeciągu 1 godziny. Większość naszych napraw realizujemy w przeciągu 24 godzin.  W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefoniczną. 
Zapraszamy również do skorzystania z statusu naprawy na naszej stronie.