Skip to content

Serwis iPhone Xs MAX

iPhone Xs MAX – potężny wyświetlacz jakiego jeszcze nie było

2017 rok przyniósł nieoczekiwane zmiany nie tylko w numeracji smartfonów ale także w rozmiarze. Na rynku pojawił się tylko jeden rozmiar iPhone, tym samym Apple zaskoczyło wszystkich i nie udostępniło większego brata modelu X.  Zwolennicy większego rozmiaru nie kryli swojego rozczarowania. Rok później firma z Cupertino wysłuchała swoich klientów i wypuścił na świat dwa modele iPhone Xs oraz iPhone Xs MAX, który wielkością dorównał do wcześniejszych modeli oznaczonych słowem „PLUS”.

Przedni panel został pokryty w całości wyświetlaczem. Na tamtą chwilę był to największy wyświetlacz jaki zagościł w smartfonach firmy Apple. Jego przekątna wynosiła 6.5 cala jest to doskonałe rozwiązanie dla fanów gier czy oglądania filmów na smartfonie. CMDR serwis zaleca jednak ostrożność. Z racji na swoje gabaryty iPhone XS Max należałoby obsługiwać 2 rękami. Niejednokrotnie Nasi Klienci zawitali u Nas na regeneracje wyświetlacza po jego wcześniejszym strzaskaniu. Tylna szyba iPhone Xs Max również zasługuję na chwilę uwagi. Choć wydana w pięknych kolorach, to jednak nadal krucha, szybko ulegająca uszkodzeniom.

Serwis iPhone XS Max - CMDR.PL

Naprawa iPhone Xs MAX – Cennik

wymiana baterii iPhone - CMDR.PL

WYMIANA BATERII

CENA: 250 zł

Wymiana szybki iPhone - CMDR.PL

WYMIANA TYLNEJ SZYBKI

CENA: 550 zł

Wymiana podzespołów iPhone - CMDR.PL

WYMIANA WYŚWIETLACZA

CENA: 1200 zł
ZAMIENNIK: 1000 zł

Nasze usługi serwisowe dla iPhone XS Max

Naprawa iPhone Xs MAX Cena
Wymiana złącza ładowania 290 zł
Regeneracja wyświetlacza LCD 650 zł
Naprawa Face ID 550 zł
Wymiana kamery przedniej 450 zł
Wymiana kamery głównej 850 zł
Wymiana szkła tylnego aparatu 170 zł
Wymiana czujnika zbliżeniowego 450 zł
Wymiana mikrofonu 290 zł
Wymiana głośnika audio 280 zł
Wymiana przycisków 350 zł
Wymiana obudowy 700 zł
Wymiana silnika wibracyjnego 230 zł
Czyszczenie, konserwacja, wymiana filtrów głośnika 120 zł
Szkło hartowane H9/H5 50 zł
80 zł

Naprawy wykonywane są głównie na oryginalnych podzespołach.  Oczywiście pojawiają się wyjątki kiedy dana część nie jest dostępna to proponowana jest usługa z podzespołami zamiennymi.  Taką informację można uzyskać po kontakcie z serwisem drogą mailową, poprzez czat, drogą telefoniczną lub osobiście w siedzibie serwisu

Usługi mechaniczne są wykonywane bez przywracania ustawień fabrycznych urządzenia. Zaleca się jednak wykonanie backupu danych, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych.

Urządzenia przyjmujemy w naszym punkcie stacjonarnym Sprawdź adres serwisu

Drobne uszkodzenia wykonujemy w przeciągu 1 godziny. Większość naszych napraw realizujemy w przeciągu 24 godzin.  W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefoniczną. 
Zapraszamy również do skorzystania z statusu naprawy na naszej stronie.