Skip to content

Naprawa Apple Watch Chorzów

Smartwatch od firmy Apple cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku lat. Ten nowoczesny zegarek dla aktywnych jest co pozwala jego właścicielowi odbierać, między innymi połączenia lub SMS-y za jego pośrednictwem. Mimo że sprzęt ten jest wysokojakościowy i został wyprodukowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, niekiedy ulega również niespodziewanym awariom lub uszkodzeniu.

Krok 1 – Oddanie Apple Watch do serwisu

Oddając zegarek do naprawy do naszego serwisu zawsze na miejscu wypełniasz formularz, w którym zostanie umieszczony opis problemy oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Krok 2 – Diagnoza

Twój AppleWatch po przyjęciu do serwisu zostaje poddany diagnostyce. Następnie przedstawimy Ci najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie Twojego problemu 

Krok 3 –  Naprawa urządzenia

Po zdiagnozowaniu problemu w Twoim zegarku oraz dostępności części nasz serwisant wykona naprawę. 

Krok 4 – Oddanie urządzenia

Po zakończeniu naprawy otrzymasz powiadomienie o możliwości odbioru urządzenia. Po diagnozowaniu czy naprawa przebiegła według Twojego oczekiwania, otrzymasz z powrotem swoje urządznie. 

Profesjonalna naprawa Apple Watch w Chorzowie

Zajmujemy się serwisowaniem wszystkich generacji Apple Watch w każdym rozmiarze. Dzięki doświadczeniu oraz nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie szybko wykryć określoną usterkę i ją usunąć. Wymieniamy oraz naprawiamy, między innymi: baterie, ekrany, koperty oraz taśmy sygnałowe. Jesteśmy w stanie podjąć się napraw zarówno niewielkich uszkodzeń, jak i dużych awarii, które wymagają specjalistycznej wiedzy.

Do najpopularniejszych usterek smartwatchów firmy Apple można zaliczyć, między innymi:

  • Uszkodzenie szybki, wyświetlacza – naprawiamy zarówno drobne zarysowania, jak i wymieniamy szybki, czy montujemy nowe moduły wyświetlacza,
  • Zużycie, uszkodzenie baterii – wymieniamy na oryginalny model baterii,
  • Zalanie zegarka – wymieniamy określone części, które uległy uszkodzeniu wskutek zalania,
  • Usterki związane z niedziałającymi przyciskami bocznymi, słabe Wi-Fi i wiele innych – wymieniamy przyciski, części odpowiedzialne za prawidłowe działanie niektórych modułów w zegarku itp.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, w celu umówienia naprawy zegarka Apple Watch.