Skip to content

O nas

Jesteśmy serwisem który powstał w wyniku frustracji wynikającej z jakości obsługi klienta jak i napraw przeprowadzanych przez inne serwisy. Każdy z nas gdzieś zaczyna swoją przygodę w tej branży – nasza przygoda zaczęła się pracując w innych serwisach. Jako osoby techniczne nieraz doswiadczyliśmy niezrozumienia i zlekceważenia przez osoby zarządzające firmą. Uważamy, że absurdem jest to, że osoby techniczne które de facto tworzą serwis i decydują o jakości przeprowadzanych usług są spychane na margines.

CMDR.pl to miejsce które powstało z hobbystycznego zamiłowania do elektroniki i marki Apple. Naprawiamy to, co jest nam bliskie, a zdaje się, że jest to coś co każdy klient chciałby usłyszeć – znamy się na swojej pracy!

Potrafimy wykonać najtrudniejsze prace – często naprawiamy płyty główne po zalaniach, przepięciach, a nawet po naprawie osób trzecich czy nawet innych serwisów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz zapał nie gaśnie dzięki naszemu hobbystycznemu podejściu. Ciągle jesteśmy gotowi do nauki i do poznawania nowych technologii i metod naprawy. Ciągle inwestujemy w nasz zbiór narzędzi i wiedzę aby nawet najtrudniejsze naprawy odbywały się pomyślnie.

Nie od dziś przecież wiemy, że elektronika jest wystawiona na niekorzystny wpływ środowiska. Nasze kieszenie pełne odrobinek materiału, unoszący się wiecznie pył i kurz, a czasem nawet woda która jest absolutnym złem dla elektroniki. Wiemy, jak bardzo bolesna jest dla nas uszkodzenie urządzenia które tak naprawdę jest przedłużeniem naszej ręki – czymś co pamięta za nas, prowadzi nas do pracy i do domu każdego dnia – coś co oszczędza nasz czas i trzyma nasze najważniejsze zdjęcia i informacje!

Serwis iPhone Chorzów - CMDR.PL
Pogwarancyjny serwis Apple Chorzów - CMDR.PL

Opinie o CMDR

CMDR.pl Serwis Apple MacBook iPhone iPad iMac Chorzów Naprawa Komputerów i Telefonów
CMDR.pl Serwis Apple MacBook iPhone iPad iMac Chorzów Naprawa Komputerów i Telefonów
84 opinii Google
ania franczak
2021-11-08
Damian Czerski
2021-11-06
Ewa Kapusta
2021-11-06
Kamil Dudek
2021-10-25
Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Po aktualizacji oprogramowania stracił mi się internet, okazało się że problem tkwił w zainstalowanej niepotrzebnie aplikacji i telefon nie wymagał naprawy. Mimo wszystko dziękuje bardzo za pomoc 🙂
Karol Rowicki
2021-09-27
Zbigniew Jędrusyna
2021-09-27
Dziekuje. Dokladnie i szybko wykonana wymiana wyswietlacza.
Mihal Ishuk
2021-09-09
Рекомендую
Agnieszka
2021-09-06
Polecam wszystkim którzy mają problem z telefonami iple
Nes Alu
2021-08-26
Mój IPad odmówił współpracy - gniazdo padło . Już po kilku dniach moje Jabłko wróciło zdrowe . Szybko, profesjonalnie, w bardzo dobrej cenie. Jak tylko będzie konieczność wrócę bez chwili wahania. Serdecznie polecam .
Agnieszka Zielińska
2021-08-12
My z kolei mieliśmy problem z baterią w Iphone, wiadomo zestarzała się, telefon się wyłączał, pan Patryk na miejscu wymienił baterię, minęło kilka miesięcy, jest super, nie ma żadnych problemów od tej pory. Ponadto mój wspaniały MacBook Pro, do którego jestem bardzo przyzwyczajona w pewnym momencie bardzo się grzał , jak się okazało wymagał przeczyszczenia itp. Również wykonano to niejako "od ręki". Laptop działa świetnie. Dodam, że pan Patryk zawsze odbiera telefony i zawsze doradzi, za co też bardzo dziękuję. Bardzo polecam serwis. Agnieszka Zielińska