Skip to content

O nas

Jesteśmy serwisem który powstał w wyniku frustracji wynikającej z jakości obsługi klienta jak i napraw przeprowadzanych przez inne serwisy. Każdy z nas gdzieś zaczyna swoją przygodę w tej branży – nasza przygoda zaczęła się pracując w innych serwisach. Jako osoby techniczne nieraz doswiadczyliśmy niezrozumienia i zlekceważenia przez osoby zarządzające firmą. Uważamy, że absurdem jest to, że osoby techniczne które de facto tworzą serwis i decydują o jakości przeprowadzanych usług są spychane na margines.

CMDR.pl to miejsce które powstało z hobbystycznego zamiłowania do elektroniki i marki Apple. Naprawiamy to, co jest nam bliskie, a zdaje się, że jest to coś co każdy klient chciałby usłyszeć – znamy się na swojej pracy!

Potrafimy wykonać najtrudniejsze prace – często naprawiamy płyty główne po zalaniach, przepięciach, a nawet po naprawie osób trzecich czy nawet innych serwisów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz zapał nie gaśnie dzięki naszemu hobbystycznemu podejściu. Ciągle jesteśmy gotowi do nauki i do poznawania nowych technologii i metod naprawy. Ciągle inwestujemy w nasz zbiór narzędzi i wiedzę aby nawet najtrudniejsze naprawy odbywały się pomyślnie.

Nie od dziś przecież wiemy, że elektronika jest wystawiona na niekorzystny wpływ środowiska. Nasze kieszenie pełne odrobinek materiału, unoszący się wiecznie pył i kurz, a czasem nawet woda która jest absolutnym złem dla elektroniki. Wiemy, jak bardzo bolesna jest dla nas uszkodzenie urządzenia które tak naprawdę jest przedłużeniem naszej ręki – czymś co pamięta za nas, prowadzi nas do pracy i do domu każdego dnia – coś co oszczędza nasz czas i trzyma nasze najważniejsze zdjęcia i informacje!

Serwis iPhone Chorzów - CMDR.PL
Pogwarancyjny serwis Apple Chorzów - CMDR.PL

Opinie o CMDR