Skip to content

Serwis MacBook Chorzów

Naprawa MacBook, MacBook Air oraz MacBook Pro

Jak wiadomo, żaden sprzęt nie należy do niezniszczalnych, nawet ten wysokojakościowy, do jakiego należą komputery MacBook firmy Apple. Usterka może zdarzyć się zawsze, nawet tuż po zakończonej gwarancji. Jeśli szukasz zatem sprawdzonej firmy z Chorzowa, która zajmie się pogwarancyjnych serwisem Apple, zachęcamy do kontaktu z nami.

Komputery MacBook marki Apple są niedoścignione, wiele osób chce korzystać z ich możliwości. Gdy przydarzy się usterka, nie trzeba wymieniać urządzeń na nowe, wystarczy skontaktować się z nami. Dysponujemy świetnym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy dokonywać rzetelnych i szybkich napraw. Pozwala nam to zajmować się zarówno drobnymi uszkodzeniami takimi, jak: zepsute głośniki lub wejścia, jak i nieco bardziej skomplikowanymi usterkami. Każdorazowo ustalamy z klientem ostateczną kwotę, tuż przed przyjęciem do serwisu danego komputera. Gwarantujemy naprawdę atrakcyjne ceny.

Jeśli Twój komputer się zepsuł i szukasz polecanego i sprawdzonego serwisu MacBook w Chorzowie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!

Serwis Macbook Pro Chorzów - CMDR.PL

Krok 1 – Oddanie Komputera do serwisu

Oddając komputer do naprawy do naszego serwisu zawsze na miejscu wypełniasz formularz, w którym zostanie umieszczony opis problemy oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Krok 2 – Diagnoza

Twój MacBook po przyjęciu do serwisu zostaje poddany diagnostyce. Następnie przedstawimy Ci najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie Twojego problemu 

Krok 3 –  Naprawa urządzenia

Po zdiagnozowaniu problemu w Twoim MacBooku oraz dostępności części nasz serwisant wykona naprawę. 

Krok 4 – Oddanie urządzenia

Po zakończeniu naprawy otrzymasz powiadomienie o możliwości odbioru urządzenia. Po diagnozowaniu czy naprawa przebiegła według Twojego oczekiwania, otrzymasz z powrotem swoje urządznie. 

Nasza oferta

Naprawa Macbook Air Katowice - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook Air

Twój MacBook nie uruchamia się będąc podłączony do zasilania?
Wymiana baterii w MacBook Air to szybki i skuteczny sposób na przywrócenie sprawności Twojego komputera. CMDR przeprowadzi szybki i profesjonalny serwis MacBook w zaledwie kilka godzin przywrócimy pełną sprawność Twojego komputera.

Naprawa Macbook Pro Katowice - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook Pro

Twój komputer bardzo szybko się rozładowuje i nie pozwala na komfortową pracę? Wymiana baterii w MacBooku Pro to szybki powrót do komfortu pracy. Pamiętaj kiedy przekroczysz ponad 1000 cykli należy już skorzystać z wymiany. CMDR przeprowadzi profesjonalną wymianę w zaledwie w kilka godzin.

Naprawa Macbook Chorzów - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook

Jesteś przywiązany do swojego starego MacBooka i przejmujesz się jego pracą na baterii? Twój komputer oznaczony jest jako Vintage? Nie martw się w CMDR wymienimy baterię w Twoim MacBooku. Nasi specjaliści wiedzą, jak zająć Twoim komputerem.