Skip to content

Serwis MacBook Chorzów

MacBook – kiedy oddać laptop do naprawy?

Korzystając ze sprzętu elektronicznego, nawet tak popularnego i wysokojakościowego, jak MacBook, trzeba liczyć się ze zużyciem określonych podzespołów lub też z możliwością wystąpienia niechcianej awarii. Jeśli dojdzie do zalania lub widocznego uszkodzenia komputera, warto od razu zgłosić się do serwisu CMDR. Pamiętaj, aby takiego komputera nie włączać samodzielnie. Profesjonaliści sprawdzą, w jakim stopniu laptop uległ uszkodzeniu, a także zajmą się jego odpowiednią naprawą.

Mimo, że komputery Apple należą do niedoścignionych i są wybierane przez profesjonalistów do pracy, również im zdarzają się usterki, które wymagają szybkiej wizyty w serwisie.
CMDR zajmuje się naprawą wszystkich komputerów od firmy Apple – MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac Mini czy także Mac Pro. 

 

Serwis Macbook Pro Chorzów - CMDR.PL

Krok 1 – Oddanie Komputera do serwisu

Oddając komputer do naprawy do naszego serwisu zawsze na miejscu wypełniasz formularz, w którym zostanie umieszczony opis problemy oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Krok 2 – Diagnoza

Twój MacBook po przyjęciu do serwisu zostaje poddany diagnostyce. Następnie przedstawimy Ci najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie Twojego problemu 

Krok 3 –  Naprawa urządzenia

Po zdiagnozowaniu problemu w Twoim MacBooku oraz dostępności części nasz serwisant wykona naprawę. 

Krok 4 – Oddanie urządzenia

Po zakończeniu naprawy otrzymasz powiadomienie o możliwości odbioru urządzenia. Po diagnozowaniu czy naprawa przebiegła według Twojego oczekiwania, otrzymasz z powrotem swoje urządznie. 

Profesjonalna naprawa MacBooków w Chorzowie

Decydując się na powierzenie nam naprawy MacBooka, możesz liczyć na duże zaangażowanie naszych serwisantów. Pracownicy zwracają uwagę na wszystkie, najdrobniejsze szczegóły. Nie da się również ukryć, że praca ta wymaga precyzji i zręczności. Niekiedy wymianie podlegają naprawdę drobne elementy. Ponadto, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie laptopy są podstawowym narzędziem pracy, dlatego nasi serwisanci odpowiednio zabezpieczają wszystkie dane.

Zatrudniamy osoby doświadczone, mające wieloletnią praktykę w zawodzie. Możesz zatem liczyć na pełną diagnozę usterki Twojego komputera. Naprawa zajmuje naszemu zespołowi maksymalnie kilka dni, dzięki temu po krótkim czasie możesz ponownie korzystać ze swojego laptopa.

Jeśli Twój MacBook uległ uszkodzeniu lub też nie chce się włączyć, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Z chęcią naprawimy dla Ciebie Twój laptop firmy Apple.

Nasza oferta

Naprawa Macbook Air Katowice - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook Air

Twój MacBook nie uruchamia się będąc podłączony do zasilania?
Wymiana baterii w MacBook Air to szybki i skuteczny sposób na przywrócenie sprawności Twojego komputera. CMDR przeprowadzi szybki i profesjonalny serwis MacBook w zaledwie kilka godzin przywrócimy pełną sprawność Twojego komputera.

Naprawa Macbook Pro Katowice - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook Pro

Twój komputer bardzo szybko się rozładowuje i nie pozwala na komfortową pracę? Wymiana baterii w MacBooku Pro to szybki powrót do komfortu pracy. Pamiętaj kiedy przekroczysz ponad 1000 cykli należy już skorzystać z wymiany. CMDR przeprowadzi profesjonalną wymianę w zaledwie w kilka godzin.

Naprawa Macbook Chorzów - CMDR.PL

Wymiana baterii MacBook

Jesteś przywiązany do swojego starego MacBooka i przejmujesz się jego pracą na baterii? Twój komputer oznaczony jest jako Vintage? Nie martw się w CMDR wymienimy baterię w Twoim MacBooku. Nasi specjaliści wiedzą, jak zająć Twoim komputerem.