Skip to content

Naprawa iPhone
Chorzów

Kompleksowa naprawa iPhone

Urządzenia przygotowane przez Apple to jedne z najbardziej popularnych i pożądanych sprzętów elektronicznych na świecie.  Przy tym również to urządzenia, które należą do marki premium na świecie.  Nie powinno być zaskoczeniem, że wybierając ten sprzęt staramy się o niego dbać i uważać na potencjalne uszkodzenia czy awarie.

Nie da się ukryć, że telefon komórkowy jest nieodzownym sprzętem, który wykorzystujemy na co dzień, zarówno w celach rozrywkowych, jak i zawodowych, stąd w razie wystąpienia awarii, zależy nam na jego szybkiej i sprawnej naprawie.  Warto wybrać nasz serwis, gdzie naprawą zajmą się profesjonalni serwisanci.

Solidnie

Stawiamy na jakość używając najwyższej jakości części zamiennych, które przechodzą przez rygorystyczne testy zanim trafią do Twojego urządzenia

Szybko

Większość naszych napraw, które realizujemy zajmują około 30 minut naszego czasu. Umów się z nami wcześniej na wykonanie usługi serwisowej

Przyjaźnie

Nasz zespół ekspertów to pasjonaci i wielbiciele produktów firmy Apple. Naprawiamy i uczymy jak zachować wasze iPhone dłużej przy życiu.

Pęknięty ekran – wymiana wyświetlacza

W przypadku uszkodzenia ekranu bardzo często nie wystarczy tylko wymiana szybki, ale konieczna będzie wymiana wyświetlacza. Współczesne urządzenia najczęściej są urządzeniami klejonymi, w związku z czym samodzielna ich naprawa i wymiana ekranu nie będzie możliwa. Dlatego do naprawy urządzenie musi być oddane do profesjonalnego serwisu, który będzie miał narzędzia, by urządzenie otworzyć i wymienić szybkę bądź wyświetlacz.

Wymiana baterii w iPhone

Nie inaczej to wygląda, jeśli w grę wchodzi wymiana baterii iPhone. W tym przypadku również największym problemem będzie bezpieczne otwarcie urządzenia, które jest klejone. Dlatego warto oddać sprzęt do wykwalifikowanego  serwisanta, który zagwarantuje bezpieczną wymianę baterii na nową. W przypadku awarii urządzeń od Apple niezależnie od charakteru tej awarii warto sprzęt oddać do dobrego serwisu.

Nasza oferta

Naprawa iPhone 12 Pro MAX

Naprawa iPhone 12 Pro

Naprawa iPhone 12

Naprawa iPhone 12 Mini

Naprawa iPhone 11 Pro MAX

Naprawa iPhone 11 Pro

Naprawa iPhone 11

Naprawa iPhone SE (2020)

Naprawa iPhone Xr

Naprawa iPhone Xs MAX

Naprawa iPhone Xs

Naprawa iPhone X

Naprawa iPhone 8 PLUS

Naprawa iPhone 8

Naprawa iPhone 7 PLUS

Naprawa iPhone 7

Naprawa iPhone SE

Naprawa iPhone 6s PLUS

Naprawa iPhone 6s

Naprawa iPhone 6 PLUS / 6

Pytania i Odpowiedzi

Chorzów – to nasza główna lokalizacja serwisu gdzie świadczymy nasze usługi.  Jesteśmy również otwarci na klient z innych miast między innymi: Katowice, Siemanowice, Świętochłowice, Mikołów, Ruda Śląska

Naszym głównym powodem jest pasja do marki Apple. Rzetelnie i profesjonalnie odnowimy Twój sprzęt używając przy tym bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi, a przede wszystkim części wysokiej jakości.

Przyjedź do naszego serwisu przy ulicy Armii Krajowej 53C w Chorzowie lub zleć wysyłkę dowolnej firmie kurierskiej. Oczywiście jeżeli zależy Ci na czasie warto zadzwonić do Nas i umówić się na wizytę.